Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Проектування, монтаж та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації

Регіональна інформаційно-технологічна компанія виконує роботи по встановленню систем пожежної сигналізації в кілька етапів:

1. Етап проектування мережі

Складання технічного завдання на базі вимог Замовника та нормативних документів.

Замовник передає вимоги, плани будинків, експлікацію приміщень й інші вихідні дані для проектування системи.

2. Обстеження об'єкта фахівцями підприємства

Технічний фахівець нашої компанії виїжджає на даний об'єкт, обстежує та оглядає його особливості.

3. Створення попереднього технічного проекту та складання кошторису:

На підставі технічного завдання та аналізу об'єкта формується технічний проект, на основі якого складаються кошториси проектних робіт, обладнання, матеріалів і монтажних робіт.

Кошторисна вартість всіх робіт по побудові системи пожежної сигналізації погоджується із Замовником. Співробітники нашого підприємства можуть запропонувати Вам обладнання з найкращим співвідношенням ціна/якість.

4. На основі технічного проекту створюється робочий проект

На даному етапі ми отримуємо робочий документ, який дозволяє замовити обладнання та матеріали, а інсталяційній бригаді підготуватись до монтажних робіт. Робочий проект погоджується із Замовником та, при необхідності, з відповідними структурами протипожежного нагляду.

5. Монтаж кабельних трас

Монтаж схованої проводки, монтаж коробів на стіни легких і важких матеріалів, монтаж каналів, монтаж металевих і дротових лотків над підвісними стелями, монтаж підвісних ліній у середині і поза приміщеннями, свердління отворів у стінах, монтаж кабельних шахт у міжповерхових перекриттях, монтаж у гофрованих та пластикових трубах, монтаж трас за гіпсокартоном.

6. Прокладання кабелю

Трасування кабелю ( розмотування, порізка, розтяжка), маркування жгутування, прокладка кабелю по всіх вищевказаних кабельних трасах витої пари, сигнального, телефонного, оптичного та силового.

7. Монтаж обладнання робочої зони

Монтаж та підключення адресних і безадресних пожежних приладів прийому та контролю; ручних, теплових та димових оповіщувачів пожежі; звукових і світлових оповіщувачів на стіни і стелі як з легких так і з важких матеріалів ( цегла, бетон тощо)

8. Пуско-налагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації

Тестування обладнання робочої зони, кабельної системи по шлейфах. Наладка та програмування приладів прийому і контролю, підключення системи пожежної сигналізації до засобів телекомунікаційного зв'язку, вимірювання параметрів електробезпеки.

9. Здача об'єкта Замовнику

Підключення системи пожежної сигналізації до пульта пожежного спостереження, оформлення протоколів вимірювань параметрів електробезпеки та договорів на технічне обслуговування пожежної системи. Підготовка документів та прийом комісією об'єкту проводиться згідно номерного Акту. До складу комісії входять представники Замовника, монтажної та обслуговуючої організації, підприємство що здійснює пожежне спостереження, державний пожежний нагляд.


© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту