Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Монтаж системи пожежної сигналізації

Монтаж систем пожежної сигналізації співробітниками нашої компанії виконується в суворій відповідності з техзавданням і діючими державними нормативами. Монтаж систем безпеки має на меті використання професійного обладнання, сучасних прийомів і технологій. Роботи здійснюються в стислі терміни без необхідності зупиняти виробництво або поточну діяльність.

Завантажити прайс

Монтаж пожежної сигналізації включає прокладку кабельних ліній, встановлення та налаштування обладнання, пуско-налагоджувальні роботи. Монтаж пожежної сигналізації здійснюється в різних приміщеннях, крім кімнат з підвищеною вологістю (душові, ванні, туалети та ін.)

Ми пропонуємо установку пожежної сигналізації трьох видів:

  • Порогової.
  • Адресно-порогової.
  • Монтаж автоматичної пожежної сигналізації.

Щоб система працювала максимально результативно, ми рекомендуємо монтаж автоматичної пожежної сигналізації. Її переваги - мінімальний відсоток помилкових спрацьовувань, можливість мовного оповіщення, впровадження системи пожежогасіння та димовидалення. Крім того для низки приміщень монтаж автоматичної пожежної сигналізації є обов'язковою вимогою контролюючих органів.

Щоб підвищити ефективність системи безпеки, ми запропонуємо монтаж охоронно-пожежної сигналізації, що дозволяє найбільш оперативно реагувати на позаштатну ситуацію. Виконуючи монтаж охоронно-пожежної сигналізації, наші фахівці врахують особливості будівлі, специфіку діяльності компанії, побажання і фінансові можливості замовника. На монтаж охоронно-пожежної сигналізації та інших систем безпеки ми маємо необхідні дозволи і ліцензію МНС.

збільшити


© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту