Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Проведення робіт з вогнезахисної обробки

Проведення робіт з вогнезахисної обробки будівельних конструкцій співробітниками нашої компанії виконується в суворій відповідності до затвердженого проекту виконання робіт та технологічного регламенту на даний вогнезахисний матеріал (засіб) і діючими державними нормативами.

Проведення вогнезахисної обробки має на меті використання професійного обладнання, сучасних прийомів і технологій. Роботи здійснюються в стислі терміни без необхідності зупиняти виробництво або поточну діяльність.

Проведення робіт з вогнезахисної обробки будівельних конструкцій здійснюється на об'єктах будь-якої складності.

У випадках коли конструкції, що підлягають вогнезахисту, згідно з архітектурно-будівельним проектом закриваються, і в процесі експлуатації конструкцій до них унеможливлено доступ, повинні використовуватися вогнезахисні матеріали (засоби) з визначеними показниками терміну експлуатації, які забезпечують вогнезахист впродовж всього періоду служби конструкції, або до чергового капітального ремонту будівлі.

Після проведення робіт з вогнезахисту, допускається механічна обробка будівельних конструкцій. Поверхні, до яких була застосована механічна обробка, необхідно обробити тим же матеріалом (засобом) згідно з технологічним регламентом.

Про завершення робіт з вогнезахисту виконавець повідомляє Замовника та зазначає терміни готовності виконаних робіт до завдання. Період готовності до завдання визначається технологічним регламентом, в залежності від терміну набуття застосованим вогнезахисним матеріалом притаманних йому властивостей.


Калькулятор

Ви бажаєте порахувати вартість робіт згідно державних будівельних норм для Вашого приміщення? Впишіть площу в поле знизу.Вартість робіт складає:

ХХХХ гривень, в тому числі ПДВ ХХХ гривень.

© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту