Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Проектування, монтаж та технічне обслуговування систем блискавко захисту

Блискавкозахист (громозахист, грозозахист, захист від блискавки) - це комплекс заходів і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі, а також майна і людей тих, що знаходяться в ній.

Регіональна інформаційно-технологічна компанія виконує роботи по встановленню систем блискавко захисту в кілька етапів:

1.Етап складання технічного завдання

Прибуття спеціалістів нашої компанії на об'єкт для ознайомлення з грунтами та проведенням попередніх розрахунків.

Складання технічного завдання з врахуванням вимог Замовника, та домовленості про попереднє розташування елементів системи блискавко захисту, дотримуючись існуючих вимог монтажу системи.

2.Створення попереднього технічного проекту та складання кошторису

На підставі технічного завдання та аналізу об'єкта формується технічний проект на основі якого складаються кошториси проектних робіт, обладнання, матеріалів і монтажних робіт. Технічний проект розробляється згідно нормативних документів та стандартів України.

Кошторисна вартість всіх робіт по побудові системи блискавко захисту погоджується із Замовником. Співробітники нашого підприємства можуть запропонувати Вам матеріали з найкращим співвідношенням ціна/якість.

3. На основі технічного проекту створюється робочий проект

На даному етапі ми отримуємо робочий документ, який дозволяє замовити обладнання та матеріали, а інсталяційній бригаді підготуватись до монтажних робіт. Робочий проект погоджується із Замовником та, при необхідності, з відповідними структурами протипожежного нагляду.

4. Монтаж системи блискавко захисту

Виконується встановлення кріплень(тримачів дроту) по даху та стінах об'єкту; монтаж мідної або оцинкованої катанки і блискавко приймачів; проведення земельних робіт та підготовка траншей; забивання штирів заземлення, прокладання полоси та з'єднання її із заземлювачами; вивід полоси на зовні та з'єднання з опусками.

5. Перевірка працездатності системи

Виконується перевірка всіх вузлів з'єднання катанки, підключення системи до заземлення. Проводяться заміри опору заземлення, як окремих заземлювачів так і всієї системи заземлення в цілому.

Вразі, коли Замовнику потрібно добитись меншої величини опору у системі заземлення, забиваються додаткові заземлювачі, до тих пір, поки не буде досягнуто потрібного опору в Ом.

6.Здача об'єкту Замовнику

Здача системи блискавко захисту Замовнику, оформлення протоколів вимірювань параметрів електробезпеки та договорів на технічне обслуговування системи. Підготовка документів та прийом комісією об'єкту проводиться згідно номерного Акту. До складу комісії входять представники Замовника, монтажної та обслуговуючої організації, підприємство що здійснює пожежне спостереження, державний пожежний нагляд.

Система блискавкозахисту складається з наступних елементів:

Блискавкоприймачі

Зовнішній блискавкозахист складається із: блискавкоприймача (громовідвід, блискавковідвід), струмовідводу та заземлювача. Першим контактує із блискавкою блискавкоприймач - він приймає основний удар. Горизонтальні блискавкоприймачі монтують, прокладаючи на гребені даху дріт регламентованого діаметра.

Струмовідводи

Після того, як блискавоприймач отримав порцію струму, він передає його струмовідводам. Основні вимоги до струмовідводів - малий спротив, механічна міцність і стійкість до корозії, оскільки їх часто псують вітер, дощ, перепади температур. Виготовляють струмовідводи, як правило, із дроту-катанки діаметром не менше 8 мм.

Заземлювачі

Наступним елементом схеми блискавкозахисту є заземлення, мета якого - пропустити електричний струм у землю. Основними елементами заземлення є заземлювачі або розташовані у ґрунті струмопровідні елементи, призначені для безпечного проходження струму.

Заземлювачі бувають природні, штучні або змішані.

Тільки таким підходом до роботи та врахуванням всіх побажань клієнта, наша компанія гарантує своєчасне та якісне виконання робіт з подальшою підтримкою робото спроможності системи.


© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту