Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Заправка  та регенерація картриджів

У процесі роботи картриджа відбувається природній знос деталей і витрата тонера. Як правило, деталі картриджа мають великий запас міцності, тому порожній бункер можна наповнити новим тонером і картридж зможе ще послужити.

Якість друку після заправки або відновлення картриджа, звичайно, відрізняється від нового, але якщо Ви друкуєте тексти або таблиці, різниця ледь помітна.

Інша справа, якщо Вам необхідно друкувати графічні об'єкти з півтонами або виводити друк на плівку – тоді ми рекомендуємо користуватися тільки новими оригінальними картриджами.

Завантажити прайс

Ми використовуємо для заправки тонер, характеристики якого повністю відповідають типу картриджа. Важливо також враховувати, що ресурс друку для кожної  моделі картриджа розраховується за умови 5% заповнення листа ( як приклад – накладна на половину сторінки). Тому  розраховуйте заздалегідь приблизні витрати, якщо збираєтесь друкувати великі обсяги графічної інформації або щільний текст.

Після відновлення картриджа ресурс деталей, які були замінені, в залежності від типу картриджа, дозволяє в середньому провести від 5 до 8 заправок. І, якщо корпус  картриджа не має пошкоджень, процедуру відновлення картриджа можна повторити знову.

Якщо вам необхідна термінова заправка картриджів, то повідомте про це нашим менеджерам, ми постараємося допомогти якомога швидше повернути до ладу Вашу друкувальну техніку.


© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту