Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Ремонт і обслуговування комп'ютерної та офісної техніки

  • Комплексна діагностика роботи комп'ютера, визначення доцільності ремонту
  • Підбір оптимальної конфігурації
  • Заміна несправних модулів
  • Ремонт жорстких дисків (HDD) (відновлення жорстких дисків)
  • Ремонт блоку живлення комп'ютера, материнських плат, відеокарт
  • Модернізація (апгрейд) комп'ютерів та ноутбуків
  • Терміновий ремонт комп'ютерів
  • Ремонт/заміна матриці монітора
  • Настройка програм, комп'ютерна допомога
  • Ремонт та обслуговування оргтехніки, ремонт факсів, принтерів,  копіювальних апаратів (ксероксів, копірів), сканерів тощо.
Завантажити прайс

Приїхавши, комп'ютерний фахівець перед початком ремонту комп'ютерів спочатку проводить діагностику вашого комп'ютера, і повідомляє Вам можливі причини несправності комп'ютера, план проведення робіт по ремонту комп'ютера і їх вартість.

Після виконання робіт із ремонту комп'ютера, комп'ютерний майстер продемонструє вам працездатність вашого комп'ютера і програм, відповість на ваші питання. Після ремонту зберігайте документи, що залишилися у вас, - за ними, у разі потреби, здійснюється гарантійне обслуговування (ремонт комп'ютерів), крім того, наші постійні клієнти отримують істотну знижку з оплати робіт при повторному зверненні до нас за комп'ютерною допомогою чи іншими послугами.

Також наша фірма здійснює ремонт оргтехніки будь-яких виробників, ремонт копірів, різного ступеня складності. Якість і швидкість виконання робіт по ремонту оргтехніки забезпечується завдяки власному складу комплектуючих для ремонту оргтехніки, а також професіоналізму і оперативністі  наших фахівців.

Ми здійснюємо ремонт оргтехніки: факсів, принтерів, копірів (ксероксів) всіх марок і моделей (CANON, KONICA, XEROX, MITA, MINOLTA, Develop, Gestetner, Infotec, Lanier, MB, Nashuatec, Olivetti, Panasonic, Rex-rotary, Ricoh, Savin, Sharp, Toshiba, Unit і інших). Наш досвід роботи в області усунення несправностей оргтехніки дозволяє швидко встановити причину збоїв у роботі оргтехніки і оперативно її усунути.

Ремонт оргтехніки «на місці» здійснюється в окремих випадках і не рекомендується в наслідок неможливості провести повну діагностику оргтехніки, а так само зважаючи на відсутність потрібних для ремонту  запчастин у фахівця під час виїзду до клієнта. Доставка непрацюючої офісної техніки здійснюється до нас в лабораторію або самим клієнтом, або за допомогою нашої служби доставки.

Спеціальна пропозиція

Одним з напрямів діяльності нашого сервісного центру є обслуговування оргтехніки за договором (абонентське обслуговування).

Обслуговування оргтехніки за договором включає профілактичне обслуговування Вашої оргтехніки (ремонт копіров, ремонт ксероксів, ремонт принтерів), а також ремонт оргтехніки і екстрені виїзди у разі поломки. При цьому Ви платите тільки за комплектуючі і витратні матеріали, які використовуються в процесі ремонту оргтехніки, у вартість роботи вже включено в абонентське обслуговування.

Сервісне обслуговування дозволяє запобігти збоям в роботі офісної техніки і забезпечити безперебійну роботу вашого офісу.


© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту