Регіональна інформаційно-технологічна компанія

Регіональна інформаційно-технологічна компанія РІТЕК

Новітні технології

Кваліфіковані фахівці

Понад 10000

реалізованих проектів

Головна

Про компанію

Діяльність

Прайси

Контакти

Об’єкти

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога

Контактна інформація

Адреса Україна, м. Львів,
вул. В.Великого, 2
Офіс Україна, м. Львів,
вул. Угорська 14/24
Телефон (032)297-65-47
(032)297-65-48
E-mail sales@ritec.lviv.ua
Як дістатися Карта доїзду

Написати листа зі сторінки

Структурована кабельна система

Базові засади

Структурована кабельна система (СКС) - фізична основа інфраструктури будівлі, що дозволяє звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження і т. д. Як правило ці сервіси розглядаються в рамках певних служб підприємства.

СКС являє собою ієрархічну кабельну систему змонтовану в будівлі або в групі будівель, яка складається зі структурних підсистем. Її обладнання складається з набору мідних і оптичних кабелів , крос-панелей, сполучних шнурів, кабельних роз'ємів, модульних гнізд, інформаційних розеток, а також з допоміжного обладнання. Всі елементи СКС інтегруються в єдиний комплекс (систему) і експлуатуються відповідно до певних правил

Кабельна мережа формує основу будь-якого комплексу - житлових будинків, офісів або промислових приміщень. Внаслідок постійного ускладнення структури кабельної мережі виникає потреба в інтеграції. Сьогодні кабельна мережа повинна вирішувати проблеми не тільки передачі мови, але також передачі даних, зорових зображень та сигналізації. Більше того, будівлі самі є "інтелектуальними системами", зі складними приладами для контролю навколишнього середовища, розподілу енергії, забезпечення системи безпеки і спостереження.

Саме ці умови і породжують ідею необхідності універсальної інтегрованої кабельної системи, здатної відповідати вимогам всіх систем будівлі і вимогам самої будівлі. Така кабельна система повинна бути сумісна з усіма додатками і всіма комутаційними стандартами, добре збалансувавши в собі компроміс між ціною і якістю виконання.

Структура побудови

СКС Топологія

Універсальна кабельна система пропонує топологію розподілу кабелю, що поширюється на всі поверхи будівель. Термін "топологія" відноситься до фізичної чи логічної організації структури комунікаційної системи.

Система складається з наступних елементів:

 1. Кабель
  • Магістраль групи будівель
  • Магістраль будівлі
  • Горизонтальний кабель
 2. Комутаційний центр групи будинків (CD)
 3. Комутаційний центр будівлі (BD)
 4. Комутаційний центр (FD)
 5. Телекомунікаційні закінчення (FD)

Горизонтальна кабельна система поверху

Це кабель від розетки користувача на робочому місці до монтажного шафи на поверсі. Максимальна довжина горизонтального кабелю ( разом з довжиною патчкорда) не повинна перевищувати 100 м.

Вона вимірюється від роз'єму патч-панелі в комутаційному центрі поверху до телекомунікаційної розетки на робочому місці. Максимальна механічна довжина патчкордів на робочому місці - не більше 10 метрів. Довжина комутаційних кабелів (патч-кордів) в розподільнику поверху не повинна перевищувати 5м.

Магістральна система будинку забезпечує з'єднання кожного з комутаційних центрів поверху з комутаційним центром будівлі. Комутаційні центри поверху і будівлі оснащені активним і пасивним устаткуванням.

У магістральної системі не повинно бути рівнів комутації, що дозволяє обмежити загасання сигналу в пасивних системах і спростити адміністрування. На шляху від шафи поверху до головного комутаційного центру повинен бути не більше ніж один комутаційний центр.

Магістральна кабельна система групи будівель

Включає в себе з'єднання кожного комутаційного центру будівлі з комутаційнимй центром групи будівель. Відстань між комутаційним центром групи будівель і комутаційним центром будівлі не повинна перевищувати 2000 м. Відстань між комутаційним центром будівлі і комутаційним центром поверху не повинна перевищувати 500 м. Максимальна відстань в 2000 м. між комутаційним центром групи будівель і комутаційним центром поверху може бути збільшена при використанні одномодового волоконно-оптичного кабелю.

Кабельна система робочих місць

Кабельна система робочої зони - це частина кабельної мережі, що з'єднує розетки і термінальне обладнання.

Комутаційні розетки

На робочому місці встановлюється два типи розеток, що забезпечують мінімальні ресурси робочого місця:

 • RJ-45 категорії 5 або вище
 • Многомодове оптоволокно.

Всі розетки маркуються.

Комутаційні шнури (пасивне)

Комутаційні шнури безпосередньо підключають комп'ютер до мережі. Довжина комутаційних шнур не повина перевищувати 5 метрів.

Завдяки тому, що структуровані кабельні системи підтримують розширені стандарти, Ви не обмежені вибором будь-якої однієї конфігурації або технології. І те, і інше може змінюватись в залежності від того, в якому типі будівлі буде встановлено. Також за бажанням замовника можуть бути розроблені індивідуальні рішення.

Переваги Структурованих Кабельних Систем

 • Єдина кабельна система для передачі даних, голосу і відеосигналу.
 • Модульність і можливість зміни конфігурації і нарощування без заміни всієї існуючої мережі.
 • Тривалий термін експлуатації, який виправдовує капіталовкладення.
 • Відсутність залежності від змін технологій і постачальників активного устаткування.
 • Мінімальна кількість обслуговуючого і адміністративного персоналу
 • Високий рівень співвідношення "ціна-якість".
 • Зниження вартості і часу установки систем, оскільки прокладка всієї кабельної інфраструктури може проводитися одній, а не декількома фірмами.

Регіональна інформаційно-технологічна компанія виконує роботи створенню СКС в кілька етапів.

Всі роботи виконуються сертифікованими спеціалістами.

 1. Проектування мережі.
 2. Монтаж мережі.

Вартість проектних робіт, матеріалів, монтажних робіт тощо залежіть від площі будівель, густини розташування робочих місць, обраної Замовником категорії мережі та ії складу, виробником ( бренд чи ні) пасивних та активних елементів мережі та багатьох чинників, які залежать від конструктивних особливостей будівель.

Треба відзначити, що всі роботи по створенню СКС, за бажанням Замовника, виконуються зі створенням електричної мережі живлення робочих місць та забезпеченням цієї мережі системою гарантованого живлення.


© Рітек. Регіональна інформаційно-технологічна компанія
Адреса: Україна, 79026, м. Львів, вул. Вол.Великого, 2
Офіс: Україна, 79034, м.Львів, вул. Угорська 14/24

© Вікторія. Створення та підтримка сайту